Bucatar

Angajator: Catering Company

Responsabilitati:
- Coordoneaza echipa din bucatarie in vederea pregatirii meniului zilnic, respectand procedurile interne de calitate si igiena.
- Stabileste meniul impreuna cu Unit Managerul si il va compune astfel incat sa se asigure varietate si sa se tina cont de preferintele clientului;
- Foloseste numai materie prima auxiliara care sa corespunda calitativ, conforma cu normele igienico-sanitare.
- Verifica fiecare produs finit, din punct de vedere calitativ, inainte de predarea lui inspre servire/livrare.

Cerinte:
- Experienta pe o pozitie similara de minumim 2 ani.
- Cunostinte de notiuni fundamentale de igiena
- Abilitati de comunicare.
- Spirit de echipa.
- Persoana dinamica.
- Bun organizator.

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Pachet salarial atractiv.
- Tichete de masa.
- Mediu de lucru tanar si dinamic
- Posibilitatea de a face parte dintr-o companie multinationala, lider de piata pe segment in Romania.
- Posibilitati de dezvoltare a carierei.

Localitate: Sibiu

Contact: Telefon: 0751200001